Электромонтер (командировки по странам ЕС)

Poland, małopolskie, Kraków
Ostatnia aktualizacja 2 lat temu
ID #19
QR CODE
1 Zdjęcie
Do negocjacji
Poland, małopolskie, Kraków,
Zmieniony 2 lat temu

Opis

Должность:
✔ Электромонтер

Место выполнение работы:
✔ Страны Европейского Союза (трудоустройство в Польше).
a Huta).

Обязанности:
✔ прокладка кабелей по стальным конструкциям;
✔ подключение различного оборудования;
✔ подключение шкафов управления;
✔ монтаж металлоконструкций (опор, лотков и т. д.).

Требования к кандидату:
✔ наличие разрешения до 1кВ (SEP);
✔ опыт на аналогичной должности;
✔ умение читать технические чертежи;
✔ опыт подключения шкафов управления приветствуется;
✔ знание польского языка на уровне А2 (начальный продвинутый);
✔ знание английского языка приветствуется;
✔ готовность к командировкам по Польше и других стран ЕС (возвращение в Польшу каждые 6 недель на 1 неделю перерыва).

Предлагаем:
✔ легальное трудоустройство;
✔ umowa o prace (трудовой договор);
✔ дополнительное медицинское страхование;
✔ возможность работать в странах Европы;
✔ перспектива профессионального развития в стабильной компании с признанной позицией на рынке;
✔ работа в слаженном, опытном и амбициозном коллективе;
✔ бесплатный транспорт и проживание;
✔ рабочая одежда и необходимый инструмент;
✔ помощь при оформлении ВНЖ в Польше.

Заработная плата:
✔ Заработная плата (на период испытательного срока) в Польше составляет 32-40 zł brutto / h (min 168h/m);
✔ Заработная плата (на период испытательного срока) в других странах ЕС составляет 11-14 euro brutto / h (min 168h/m);

Этапы трудоустройства:
✔ Анализ анкеты или резюме кандидата (для отправки резюме или заполнения анкеты используйте форму);
✔ Выбранным кандидатам будет предложено пройти предварительное собеседование (по телефону, в офисе или по skype на украинском, русском или польском языке).

Для кандидатов, пребывающих за пределами Польши есть возможность пройти собеседования онлайн. Кандидаты прошедшие собеседования и не имеющие действующих документов для пребывания в Польше, получат приглашения на работу БЕСПЛАТНО.
Czat niedostępny
Użytkownik nie jest teraz zalogowany
Rozpocznij rozmowę
Użytkownik jest online
Opinie 0 głosów

    Szczegóły

  • Oferta od
    PracodawcaAgencja pracy
  • Rodzaj umowy
    Umowa o pracęUmowa zleceniaUmowa o dziełoUmowa agencyjnaUmowa o pracę tymczasowąUmowa na zastępstwoKontrakt B2BUmowa o staż / praktyki
  • Wymiar pracy
    Pełny etatNiepełny etatPraca sezonowaPraca dodatkowaPraktyka / staż
  • Tryb pracy
    Praca stacjonarnaPraca hybrydowaPraca zdalnaPraca mobilna
  • Rekrutacja
    Rekrutacja online
  • Benefity
    Prywatna opieka medycznaKarta sportowaŚniadanie firmoweDofinansowanie szkoleńDofinansowanie kursów językowychDofinansowanie wyposzynkuDodatkowe dni urlopoweZapewnione zakwaterowanieDojazd do miejsca pracyInne
  • Doświadczenie
    Z doświadczeniemBez doświadczeniaPrzekwalifikowanieStudent

Skontaktuj się z autorem

    Seller's picture
    Firma
    Zarejestrowany w dniu 10. Jan 2022
    Musisz zalogować się lub zarejestrować nowe konto, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

    Komentarze

    Masz pytanie? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj nowy komentarz... Musisz się zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.

    Lokalizacja

    Zasady bezpieczeństwa podczas transakcji
    • Skontaktuj się osobiście z drugą stroną transakcji
    • Sprawdź przedmiot transakcji przed dokonaniem zapłaty
    • Nie płać z góry, zaliczek, przedpłat, … Jeśli jest taka możliwość płać przy odbiorze
    • Nie udostępniaj swoich wrażliwych danych osobowych a przede wszystkim danych bankowych
    • Nie klikaj w otrzymane linki jeśli nie jesteś ich pewien
    • Pamiętaj, że oszuści tylko czekają na okazję
    Czat
    Aby móc korzystać z czatu musisz być zalogowany Zaloguj się
    Ankieta
    Ocena wygody serwisu
    Prosimy o ocenę wygody serwisu, abyśmy mogli ją jeszcze ulepszyć.
    Należy wybrać wartość
    Dziękuję za twój ocenę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!