Kierowca samochodu ciężarowego ( zagranica )

Poland, lubuskie, Słubice
Opublikowane przez 2 lat temu
ID #38
QR CODE
1 Zdjęcie
Do negocjacji
Poland, lubuskie, Słubice,

Opis

✔ stawka wynagrodzenia: netto 7 500,00 - 10 000,00
✔ uprawnienia : kategoria prawa jazdy C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowej.karta kierowcy,
✔ doświadczenie : 1 rok lub do przyuczenia
✔ Miejsce wykonywania pracy : Polska i Unia Europejska
✔ Zapotrzebowanie : 3 osób
✔ Płeć : mężczyzna
✔ Norma czasu pracy : równoważny czas pracy kierowcy
✔ Zakres obowiązków : wykonywanie przewozów ładunków zgodnie ze zleceniem , rozpisywanie kart drogowych ,obsługa pojazdu ciężarowego,tankowanie pojazdu, prowadzenie książki pojazdów, znajomość ustawy o czasie kierowcy
✔ Nie zapewniamy mieszkania dla pracowników.
Czat niedostępny
Użytkownik nie jest teraz zalogowany
Rozpocznij rozmowę
Użytkownik jest online
Opinie 0 głosów

    Szczegóły

  • Oferta od
    PracodawcaAgencja pracy
  • Rodzaj umowy
    Umowa o pracęUmowa zleceniaUmowa o dziełoUmowa agencyjnaUmowa o pracę tymczasowąUmowa na zastępstwoKontrakt B2BUmowa o staż / praktyki
  • Wymiar pracy
    Pełny etatNiepełny etatPraca sezonowaPraca dodatkowaPraktyka / staż
  • Tryb pracy
    Praca stacjonarnaPraca hybrydowaPraca zdalnaPraca mobilna
  • Doświadczenie
    Z doświadczeniemBez doświadczeniaPrzekwalifikowanieStudent

Skontaktuj się z autorem

    Seller's picture
    Firma
    Zarejestrowany w dniu 26. Jul 2021
    Musisz zalogować się lub zarejestrować nowe konto, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

    Komentarze

    Masz pytanie? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zadać pytanie? Dodaj nowy komentarz... Musisz się zalogować.
    Zadawaj pytania dotyczące ogłoszenia.
    Komentarze są moderowane.

    Informacje o użytkowniku

    Lokalizacja

    Zasady bezpieczeństwa podczas transakcji
    • Skontaktuj się osobiście z drugą stroną transakcji
    • Sprawdź przedmiot transakcji przed dokonaniem zapłaty
    • Nie płać z góry, zaliczek, przedpłat, … Jeśli jest taka możliwość płać przy odbiorze
    • Nie udostępniaj swoich wrażliwych danych osobowych a przede wszystkim danych bankowych
    • Nie klikaj w otrzymane linki jeśli nie jesteś ich pewien
    • Pamiętaj, że oszuści tylko czekają na okazję
    Czat
    Aby móc korzystać z czatu musisz być zalogowany Zaloguj się
    Ankieta
    Ocena wygody serwisu
    Prosimy o ocenę wygody serwisu, abyśmy mogli ją jeszcze ulepszyć.
    Należy wybrać wartość
    Dziękuję za twój ocenę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!